Yandex.Metrica

Haberler

Canon şeffaf depo nasıl kullanılır Canon Servisten gelen ürünü nasıl kullanmalısınız Canon depo kullanma talimatı videosu izle  konusan servis video destek portalı Bu videomda sizlere canon epson yazıcılara takılan harici şeffaf tanklar nasıl kullanırsınız. onu gosterdim birde yazıcının servisten geldiğinde orjınal kartuş batları nasıl açılmalı, aşamalı olarak gosterdım videomu begenip yaplaşmayı unutmayın hoşçkalın. (ad..

DEVAMINI OKU

Canon 1200 Hata kodu nedir Canon error code 1200 Nasıl düzeltilir Canon canon destek kodu 1200 nedir  1200 Nedeni Ön kapak açık. Yapılması Gereken Ön kapağı kapatın ve bir süre bekleyin. Mürekkep kutusunu değiştirirken kapatmayın. Nedeni Olası nedenler arasında aşağıdakiler yer alır. Kasette kağıt yok. Kasete kağıt düzgün olarak yüklenmemiş. Yapılması Gereken Aşağıdaki ilgili işlemleri yapın. Kasete kağıt y..

DEVAMINI OKU

Canon 1003 Hata kodu nedir Canon error code 1003 Nasıl düzeltilir Canon canon destek kodu 1003nedir  1003 Nedeni Olası nedenler arasında aşağıdakiler yer alır. Kasette kağıt yok. Kasete kağıt düzgün olarak yüklenmemiş. Yapılması Gereken Aşağıdaki ilgili işlemleri yapın. Kasete kağıt yükleyin. Kasete kağıt yüklerken, kağıt kılavuzlarını kağıdın her iki kenarıyla da hizalayın. Yukarıdaki önlemleri aldıktan sonra, hatayı gidermek için dokunmatik ekranda OK ..

DEVAMINI OKU

Canon 1000 Hata kodu nedir Canon error code 1000 Nasıl düzeltilir Canon canon destek kodu 1000 nedir  1003 Nedeni Olası nedenler arasında aşağıdakiler yer alır. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Kasette kağıt yok. Kasete kağıt düzgün olarak yüklenmemiş. Yapılması Gereken Aşağıdaki ilgili işlemleri yapın. Kasete kağıt yükleyin. Kasete kağıt yüklerken, kağıt kılavuzlarını kağıdın her iki kenarıyla da hi..

DEVAMINI OKU

TeamViewer Nedir Nasıl Kullanılır TeamViewer vüvenilir programmıdır TeamViewer Bütün Uzak Masa üstü programı TeamViewer Güvenilirmi anlattık Meraba arkadaşlar sizlere bu videoda uzak masa ustü pogramı olan TeamViewer nedir nasıl daha guvenilir kullanılır onu anlattım uzan destek programları buna benzer bir kaçtane daha güvenilir olanı var ( isteğiniz talebiniz olursa çekerim.) TeamViewer – Uzaktan Destek, Uzaktan Erişim programı hemen hemen kulanmayan yok sayılır. cok fa..

DEVAMINI OKU

CANON GENEL HATA KODLARI ÇÖZÜMLERİ HATA KODLARI MODELLERE GÖRE DEĞİŞİR  E-0-2 : YAZICIDA KAĞIT BİTMİŞ DEMEKTİR. ÇÖZÜMÜ : YAZICIYA KAĞIT KOYUN VE COLOR TUŞUNA BASIN E-0-3: YAZICININ AÇILIŞINI YAPAMIYOR YA DA KAĞIDI ALAMIYOR. ÇÖZÜMÜ : KAĞIT ALMA BÖLÜMÜNE YABANCI BİR CİSİM DÜŞERSE YAPABİLİR YA DA YAZICININ İÇ KISMINDA BULUNAN MEKANİK DİŞLİLERE HERHANGİ MADDE SIKIŞMASI DURUMUNDA YAPABİLİR.KONTROL EDİN YA DA ÜRÜNÜ BİZE GÖNDERİN. (adsbygoogle = window.a..

DEVAMINI OKU

​ Yazıcı Servis Hizmeti - Bursa Yazıcı Servisi bursada hizli yazıcı servisi,sizlere eliminden geldikçe,ürünlerinizi yerinde servis,hizmeti vermekteyiz, dilerseniz arayın yardımcı olalım (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); ..

DEVAMINI OKU

HP Yazıcı Tamiri, Bursa HP Yazıcı Tamiri   Hp Yazıcı, Faks, Fotokopi makinelerinizde oluşan arızalar ve sorunlar Firmamızda konularında uzmanlaşmış olan uzun yıllar teknisyenlik yapmış olan eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından çok kısa sürelerde yapılmaktadır. Hp Yazıcı grubunun yedek parçaları ve sarf malzemeleri firmamız portföyünde sürekli bulunmakta servis sürecinde işlemlerin daha kısa sürmesini sağlamaktadır. Yazıcılarınızın bakımlarını düzenli yaptırm..

DEVAMINI OKU